Live Streaming

Chcete oslovit své publikum kdekoli na světě? S live streaming vysílejte na oficiálních webových stránkách  nebo na sociálních kanálech vaše každá událost. Kdokoli může přistupovat k vysílání z libovolného zařízení, svobodně nebo prostřednictvím registrace.

Proč živé streamování videa

Pořádáte jednání, konferenci, školení a chcete oslovit své publikum i na dálku? 4K Production jej může zaznamenat a současně streamovat na webu, takže je přístupný komukoli a kdekoli na světě.

Díky našemu pokročilému řídícímu systému zaručujeme plynulý a nepřerušovaný přenos, viditelný z jakéhokoli počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.

Všechny výhody, které jste dosud nezohlednili

Žádný limit publikum

Vaše událost bude přístupná všude: stačí jedno kliknutí, abyste viděli vše, co se děje na pódiu, a znovu prožít stejné emoce přítomného publika. Vše v reálném čase.

Snižte náklady

Nabídka živého streamovaného videa je praktická: pro každou osobu na dálku vám pomůže ušetřit část nákladů na pokoj a stravu, které příliš často váží na rozpočet akce.

Více příjmů

Pomocí živého streamovaného videa můžete navrhnout svou událost i těm, kteří na místě nebudou. Platná alternativa pro vaše účastníky, další příležitost k výdělku pro vás.

Jak funguje živé vysílání videa

Inspekce a koordinace

Před každou akcí souhlasíme s místem, které jste si vybrali, provést technickou kontrolu a vyhodnotit vše potřebné pro optimální video produkci.

Video produkce

Náš systém pro směrování videa může spravovat různé zdroje, zaznamenávat a přenášet současně v živém streamovaném videu.

Audio produkce

Vyvážení zvuku je nezbytné pro kvalitní živé vysílání.

živé vysílání

Událost můžete vysílat na svém webu nebo, pokud chcete, na jedné z veřejných streamovacích platforem, jako je Twich, Youtube, Facebook nebo v softwaru, jako je Zoom, Team, Google Meet.

Nahrávání videa

Chcete si vést záznamy o dni? Jakmile je událost u konce, můžeme rozdělit různé zásahy do více souborů a nahrát je do vašich video kanálů a pro jakékoli jiné použití.

Pro všechny vaše potřeby

Všechny emoce události